Glada nyheter!

Hej på er!
Just nu sitter vi och försöker få ihop ett gruppträningsschema inför hösten 2021. Vi har fått in två nya gruppträningsledare i föreningen, Ida och Sven-Åke, vilket vi är otroligt glada över och det ska bli super kul att äntligen få dra igång gruppträning tillsammans med er igen! Schemat kommer publiceras så fort vi vet exakt hur det ser ut 🙂

Ännu en härlig nyhet välkomnar vi en ny ledare på barn- och ungdomsgymnastiken, Frida, som kommer driva familjegymnastiken under hösten -21 och våren -22. Anmälan till gymnastiken öppnar vi måndag vecka 35, anmälningar innan detta tas bort.

Önskar er en fin helg!
Gymnastikringen

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s

%d bloggare gillar detta: